Новини

З початку війни на станціях YASNO E-mobility безкоштовно зарядились близько тисячі електрокарів

З початку війни на станціях YASNO E-mobility безкоштовно зарядились близько тисячі електрокарів

Від 24 лютого мережа зарядних станцій YASNO E-mobility надає послуги безкоштовно. В умовах нестачі палива електротранспорт стає доступнішою альтернативою бензиновим автівкам для евакуації у більш безпечні регіони України.

Загальний об’єм заряджання – 20 тис. кВт∙год, що дозволив подолати водіям понад 100 тис. км пробігу.

Мережа налічує 33 швидкі станції потужністю 50 кВт та 15 станцій прискореної зарядки потужністю 22 кВт. Невелика частина з них тимчасово недоступна. Розташовані станції в 9 регіонах: у найбільших українських містах та на ключових автомагістралях, зокрема, трасах Київ – Львів, Київ – Вінниця та ін.

«Нині послугами YASNO E-mobility активно користуються військові, волонтери, переселенці, таксисти, які допомагають людям діставатися більш безпечних регіонів. Ми зробили заряджання в мережі безкоштовним з першого дня війни. Сподіваємося, що завдяки цьому якомога більше українців будуть почуватися в безпеці», – розповів генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

Нагадаємо, від початку російського вторгнення YASNO також безкоштовно постачає електроенергію медичним установам, військовим, силовим структурам і виробникам хліба в Києві, Донецькій та Дніпропетровській областях.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: