Новини

За 2021 рік у HBO та HBO Max з’явилося 13 мільйонів нових передплатників. Однак вони все ще поступаються Netflix та Disney

За 2021 рік у HBO та HBO Max з’явилося 13 мільйонів нових передплатників. Однак вони все ще поступаються Netflix та Disney

Цього тижня стрімінговий сервіс Netflix у своїх квартальних звітах про доходи повідомив про перше за 10 років падіння кількості передплатників. Тепер компанія AT&T, яка володіє HBO та WarnerMedia, відзвітувала про зростання. За 2021 рік кількість передплатників зросла на 12,8 млн і досягла 76,8 млн на кінець березня 2022 року.

«Загальна кількість передплатників HBO Max та HBO досягла 76,8 млн, що на 12,8 млн більше у порівнянні з попереднім роком; внутрішніх передплатниківЗа 2021 рік у HBO та HBO Max з'явилося 13 мільйонів нових передплатників. Однак вони все ще поступаються Netflix та DisneyЗа 2021 рік у HBO та HBO Max з'явилося 13 мільйонів нових передплатників. Однак вони все ще поступаються Netflix та DisneyВнутрішні передплатники HBO Max та HBO складаються з облікових записів на території США з доступом до HBO Max (включаючи оптових передплатників та передплатників, які отримують доступ через пакетні послуги з афілійованими особами, які, можливо, не увійшли до системи) та облікових записів HBO. Але за винятком користувачів безкоштовні пробних версії та передплатників Cinemax. — 48,6 млн, що на 4,4 млн більше у порівнянні з попереднім роком», — йдеться у пресрелізі.

Значне зростання (на 3 млн) спостерігалося у першому кварталі 2022 року. Тепер обидва сервіси об’єднують 76,8 млн передплатників у всьому світі, що все ще менше, ніж 221 млн передплатників у Netflix і 129 млн передплатників у Disney Plus.

Однак HBO Max, на відміну від Netflix, має низку нових територій для розширення, тому пізніше стрімінговий сервіс також може зіткнутися з проблемою відсутності нових клієнтів.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: