Новини Пристрої 29.08.2023 о 16:14 comment views icon

Zenfone 10 — не останній. ASUS заперечила закриття базової лінійки смартфонів

author avatar

Юрій Орос

Автор новин

Тиждень ШІ на ITC.ua за підтримки

На ITC.ua Тиждень ШІ. Ми досліджуємо, як саме ШІ покращує життя мільйонів людей прямо зараз і що чекає нас у майбутньому. Партнер проєкту – компанія Favbet Tech, яка активно інтегрує ШІ у свої продукти.

ASUS оперативно спростувала чутки про закриття лінійки смартфонів Zenfone.

Заява ASUS:

Хочемо спростувати чутки про те, що ASUS Zenfone 10 стане останнім поколінням серії і лінійка ASUS Zenfone буде закрита. Це не відповідає дійсності. Ми продовжимо випускати дві наші основні лінійки телефонів — ROG Phone і Zenfone.

Ще в компанії попросили слідкувати за наступними анонсами, в тому числі щодо 2024 модельного ряду. Раніше чутки стверджували, що компанія по суті об’єднає дві свої лінійки під брендом ROG Phone, але згідно із заявою ASUS, і ROG Phone і Zenfone надалі «житимуть».

Favbet Tech — українська продуктова компанія, розробник iGaming-рішень. Входить до топ-50 найбільших IT-компаній України за версією DOU.Спеціалізується на високонавантажених системах, хмарній інфраструктурі та штучному інтелекті. У 2025 стала ініціатором створення АІ-комітету Асоціації «ІТ Ukrainе» — першого галузевого об’єднання, що займається питаннями розвитку АІ на рівні бізнесу й держави.

Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: