Новости Новости 08.01.2020 в 15:29

«Моя церква». Православна церква України анонсувала запуск мобільного застосунку

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Православна церква України досить активна у соціальних мережах, але ось зараз стало відомо, що вже скоро з’явиться додаток ПЦУ для мобільних телефонів. Про це в програмі DriveTime на Громадському радіо повідомив речник Київської митрополії ПЦУ, архієпископ Євстратій.

Курс IT-рекрутер
Стань тим, кого джуни бояться, а мідли поважають
Хочу на курс

«Це додаток «Моя церква», де можна буде знайти найбільш затребувану інформацію. Наприклад, щодо календаря, чи найближчої парафії, храму ПЦУ. Чи інші питання, які виникають у зв’язку із церковним життям, і які можна розв’язати через засоби сучасної комунікації», — зазначив архієпископ.

На жаль, поки немає подробиць, яким саме буде мобільний застосунок ПЦУ та коли ПЗ стане доступе для завантаження всім охочим. Зате відомо, що ПЗ розроблюється одночасно для iOS і Android.

Залишається згадати про електронні чотки з розумним хрестом, які Ватикан випустив наприкінці минулого року.

Джерело:  Громадське радіо

  • Православну церкву України було створено на об’єднавчому соборі 15 грудня 2018 року. 5 січня 2019 року Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію ПЦУ, а 6 січня вручив його предстоятелю ПЦУ митрополиту Епіфанію у Стамбулі.

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: