Новости

«Південмаш» виготовить основну конструкцію першого ступеня для американських ракет-носіїв Antares

«Південмаш» виготовить основну конструкцію першого ступеня для американських ракет-носіїв Antares

Державне підприємство «Південний машинобудівний завод» («Південмаш») продовжить допомагати США у виготовленні ракет-носіїв Antares. Наприкінці 2021 роду завод підписав новий контракт на виробництво основної конструкції першого ступеня (ОКПС) № 21 і 22. «Південмаш» зазначив, що майбутнє проекту залежало від позиції NASA. Нарешті, замовник визначився з конфігурацією ракети-носія, що дозволило укласти контракт. Більше того, очікується додаткове підтвердження від NASA, після якого можна буде домовлятися про виробництво ще кількох ОКПС.

«Це завантаження нашого основного виробництва (хоч і не в тому обсязі, який необхідний для його підйому) на найближчі два-три роки», – пояснив перший заступник генерального директора з економіки та фінансів Костянтин Завгородній.

За його словами, новий договір вдалося укласти завдяки вчасно виконаним у 2021 році виробах 17 та 18. Підприємство вклалося в строки і приймання пройшло без зауважень. У свою чергу, американці виконали обіцянку – підписали важливий контракт.

«Це не єдина позитивна новина. Раніше цього року було підписано також додаткові (і вельми солідні) контракти з компанією «Антонов» на виготовлення комплектів шасі для літаків Ан-178 та розширення співпраці з ними в авіаційній тематиці. Роботу за ними вже розпочато, – додав Завгородній.

Нагадаємо, 28 грудня вперше презентовано нові стійки шасі для транспортних літаків Ан-178. Їх виготовив «Південмаш» в рамках початкового контракту на виробництво шасі для літаків Ан-178 від ДП «Антонов». Контракт укладено 1 березня 2021 року. За умовами договору «Південмаш», повинен виготовити та поставити 13 стійок передньої та основної опор шасі для літаків Ан-178.

Україна домовляється зі SpaceX про запуск супутника «Січ» наприкінці 2021 року


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: