Новости Новости 15.12.2021 в 11:21 comment views icon

«ПриватБанк» почав оформлювати цифрові картки «єПідтримка» для отримання 1000 грн за вакцинацію

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Найбільший український банк «ПриватБанк» повідомив про активацію картки «єПідтримка» для одержання вакцинованими клієнтами компенсації 1000 гривень.

«ПриватБанк» став п’ятим банком, який долучився до проєкту «єПідтримка». Раніше такі картки почали випускати monobank, «А-банк», «Альфа-Банк» та «Укргазбанк».

Клієнти «ПриватБанку» мають можливість відкрити таку картку у мобільному банку «Приват24». Для цього потрібно оновити застосунок до останньої версії, перейти до вкладки «Гаманець», натиснути меню «Додати» та вибрати картку «єПідтримка».

Після підписання заяви на відкриття картки залишиться натиснути кнопку, щоб відправити дані в «Дію». Для зарахування суми допомоги достатньо з 19 грудня в мобільному застосунку «Дія» подати заяву на отримання 1000 грн, вибрати номер картки для виплати допомоги та надати згоду на обробку персональних даних згідно із законом.

За умовами програми, картка «єПідтримка» діятиме 4 місяці з дня отримання коштів.

Напередодні у «Дії» стартує бета-тест виплати 1000 грн через «єПідтримку» — станом на 13 грудня вже було відкрито понад 1 млн віртуальних карток.

Курс UX/UI дизайнер сайтів і застосунків з Alice K.
Курс від практикуючої UI/UX дизайнерки, після якого ви знатимете все про UI/UX дизайн .
Інформація про курс

Сьогодні у «Дії» стартує бета-тест виплати 1000 грн через «єПідтримку» — вже відкрито понад 1 млн віртуальних карток

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: