Новости Новости 02.11.2021 в 11:38 comment views icon

У Києві створили Управління з питань транспорту та міської мобільності та розширили штат Інспекції з паркування

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Київська міська державна адміністрація затвердила нову структуру Департаменту транспортної інфраструктури, створивши нове Управління з питань транспорту та міської мобільності. Підписано відповідне розпорядження КМДА № 2226 від 28.10.2021.

«Створення Управління, що буде комплексно займатися питаннями міської мобільності, – це великий крок уперед для Києва. Його головне завдання – налагодження регулярного збору та аналізу даних щодо трафіку в місті. Це дозволить нам упроваджувати найефективніші рішення, щоб зменшити затори і підняти якість пересування киян», – зазначив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

За його словами, в нове Управління увійдуть відділи пасажирських перевезень та організації дорожнього руху, а також Управління (Інспекція) з паркування.

У Києві створили Управління з питань транспорту та міської мобільності та розширили штат Інспекції з паркування

Сама Інспекція в рамках реорганізації також зазнала змін. Замість 10-ти районних відділів тепер буде один великий відділ зі значно збільшеним штатом.

«За рахунок внутрішньої реорганізації ми розширили штат Інспекції до 80 одиниць і запрошуємо на роботу інспекторів з паркування.

Окрім конкурентної заробітної плати та можливості кар’єрного росту, ми пропонуємо усі переваги державної служби: соціальний пакет, пенсійне забезпечення, можливість відпочинку на морських курортних базах України, допомогу на соціально-побутові витрати та оплачувану відпустку.

У свою чергу, згідно з вимогами, кандидати мають вільно володіти державною мовою, мати вищу освіту, бути відповідальними, стресостійкими та цифрово грамотними», – зазначив Костянтин Усов.

Крім того, в Інспекції створено відділ контролю за утриманням майданчиків для паркування та відділ моніторингу та обробки звернень громадян.

Онлайн-курс "Business English for Marketers" від Laba.
Опануйте професійну англійську для маркетингу.Розширте карʼєрні можливості для роботи з іноземними колегами: від розробки нових продуктів до презентації стратегії бренду.
Детальніше про курс

Також у зв’язку зі збільшенням кількості постанов про вчинення правопорушень, які інспектори виписують щодня на вулицях міста, збільшено штат відділу забезпечення розгляду справ про адміністративні правопорушення.

Нещодавно Київ почав операцію «Конус» по очищенню міста від самовільно захоплених паркомісць, бронювання машиномісця на онлайн-аукціоні буде коштувати від 8599 грн/міс у центрі міста.

Джерело: КМДА


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: