Новости Новости 08.06.2021 в 13:15 comment

Укрпошта почала доставляти свідоцтва про народження дитини у рамках співпраці з єМалятко — на відділення та кур’єром

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Доставляють до найближчого відділення поштового зв’язку Укрпошти або ж кур’єром додому.

8 червня Укрпошта повідомила про запуск нової послуги — доставлення свідоцтв про народження дитини, які оформлюються через державний онлайн-сервіс єМалятко. Її запуск став черговим розширенням тісної співпраці поштового оператора з Мінцифрою. Послуга дозволяє уникнути зайвих соціальних контактів та отримати документ без відвідування жодних установ, а відразу в поштовому відділенні або ж кур’єром додому.

Щоб отримати свідоцтво, потрібно зареєструватися на сайті Дія та при замовленні обрати опцію «отримати поштою». Доставлення свідоцтва про народження послугою «Укрпошта Експрес» займе до 2 днів в межах області та до 3 днів в межах України з моменту оформлення свідоцтва у відділі ДРАЦС. Вартість складає 46 і 66 грн в залежности від способу (на відділення та кур’єром). Оплатити можна онлайн на сайті єМалятко або готівкою при отриманні замовлення.

Одночасно Мінцифра повідомила про запуск послуги єМалятко для жителів тимчасово окупованих територій. Сервіс дозволяє отримати українське свідоцтво про народження, якщо дитина народилася у Криму або в тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей.

  • єМалятко — комплексна послуга для батьків новонароджених на сайті електронного урядування Дія. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини. Серед основних — реєстрація дитини, оформлення допомоги при народженні, допомоги на дітей із багатодітних родин тощо.
  • За даними Мінцифри, за рік існування сервісу єМалятко понад 125 тисяч українців подали заявки, 83% батьків реєструють народження дитини за допомогою цього онлайн-сервісу.

Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: