Новини Софт 23.08.2022 о 21:17 comment views icon

2 хвилини, щоб зробити фото із реального життя – Instagram працює над клоном BeReal під назвою IG Candid

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія Meta повідомила про внутрішню розробку прототипу нової функції Instagram, яка дуже схожа на BeReal – соціальний додаток, популярність якого останнім часом різко зросла. Так звана функція IG Candid пропонує користувачеві ділитися фотографією щодня в довільний час.

В описі нової функції йдеться про те, що користувачі зможуть додавати чужі знімки IG Candid у свій розділ історій. Щодня у довільний час користувач отримуватиме повідомлення про необхідність зробити фотографію. На те, щоб зробити новий знімок у поточних умовах, відводиться лише 2 хвилини.

Цей опис майже повністю дублює досвід BeReal. Цей сервіс отримав популярність минулого місяця і в цей час є безплатним додатком №1 в iOS App Store. BeReal також розсилає повідомлення користувачам у випадковий час доби, надаючи їм 2 хвилини на те, щоб зробити фотографії на фронтальну та основну камери одночасно. Цей формат покликаний заохочувати людей обмінюватися реальними фотографіями зі свого повсякденного життя, а не ретельно підібраним контентом, яким відомий Instagram.

Meta підтвердила, що тестує функцію IG Candid.

Курс-професія "Junior Data Analyst" від robot_dreams.
Комплексний курc для всіх, хто хоче опанувати нову професію з нуля.На прикладі реальних датасетів ви розберете кожен етап аналізу даних.
Програма курсу і реєстрація

«Ця функція є внутрішнім прототипом, а не зовнішнім тестуванням», – сказала представник Meta Крістін Пай.

Поки не уточнюється, коли функція IG Candid стане загальнодоступною і чи вийде вона зі статусу внутрішнього прототипу. Однак з огляду на те, як великі гравці реагували на появу інших популярних застосунків протягом багатьох років, можна з високою ймовірністю припустити, що Instagram в кінцевому підсумку відповість власною варіацією BeReal, якщо його популярність збережеться.

Джерело: The Verge


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: