Новини

2-річний Chromecast з Google TV отримав оновлення до Android 12

2-річний Chromecast з Google TV отримав оновлення до Android 12

Стрімінговий пристрій Chromecast з Google TV, випущений у 2020 році, почав отримувати оновлення прошивки з операційною системою Android 12. Йдеться про 4K-версію медіаплеєра.

Оновлення до Android 12 не додає жодних важливих нових функцій у Chromecast з Google TV дворічної давності, але містить кілька нових налаштувань, які мають покращити відтворення контенту у певних ситуаціях. Однією з них є функція узгодження частоти кадрів, яка має зменшити тремтіння відео. Фактично вона координує частоту кадрів Chromecast із частотою кадрів контенту, що відтворюється. Також є нові налаштування для керування форматами HDR та об’ємним звуком.

Оновлення дозволяє користувачам вимикати доступ до камери та мікрофона для застосунків. Так що користувачі отримують більше контролю над тим, коли програми можуть бачити та чути їх. У примітках до випуску також згадуються «підвищена безпека та конфіденційність» й «виправлення помилок та покращення продуктивності».

Щоб завантажити оновлення на Chromecast з Google TV, потрібно перейти до піктограми профілю у верхньому правому куті інтерфейсу, потім натиснути «Налаштування», «Система», «Про пристрій» і вибрати «Оновлення системи».

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: