Новини

Aptera залучила $40 млн на випуск електромобіля із сонячними панелями та запасом ходу до 1000 миль (1609 км)

Aptera залучила $40 млн на випуск електромобіля із сонячними панелями та запасом ходу до 1000 миль (1609 км)

Компанія Aptera заявила, що вона змогла залучити фінансування в сумі $40 млн, яке дозволить розпочати виробництво електромобіля на сонячних батареях із запасом ходу до 1000 миль (близько 1609 км). Виробництво автомобіля планується запустити наприкінці цього року.

Aptera получила финансирование для производства электромобиля с солнечными панелями и запасом хода до 1000 миль (1609 км)

Електромобіль Aptera SEV має надзвичайно легку триколісну конструкцію та коефіцієнт аеродинамічного опору всього 0,13. Завдяки цьому навіть з невеликим акумулятором запас ходу становить 250 миль (близько 402 км), а за використання більшого акумулятора автономність зростає до 1000 миль. Додатковою особливістю є використання сонячних панелей. Як правило, такі елементи додають лише кілька миль до пробігу електромобіля. Але завдяки своїй високій ефективності Aptera SEV може за день перебування на сонці виробити достатньо енергії, щоб проїхати близько 40 миль (близько 64 км). І ще одним привабливим аспектом електромобіля Aptera є його невисока вартість від $25 тис.

Компанія протягом деякого часу приймає попередні замовлення на електромобіль. Станом на минулий тиждень було оформлено вже понад 22 тис. попередніх замовлень. Зарезервувати Aptera SEV можна за допомогою невеликого депозиту лише в $100.

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

Джерело: electrek


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: