Новини

Блокчейн Osmosis зупинили на екстрене обслуговування через помилку, яка, ймовірно, призвела до збитків у $5 млн

Блокчейн Osmosis зупинили на екстрене обслуговування через помилку, яка, ймовірно, призвела до збитків у $5 млн

8 червня о 05:57 за Київським часом було зупинено мережу блокчейну Osmosis. Ключові розробники були змушені вжити таких екстрених заходів після виявлення експлойту, який міг призвести до витоку близько $5 млн з пулів ліквідності.

Помилку виявив один із членів спільноти та поділився інформацією про неї у гілці Osmosis на Reddit. Надалі модератори видалили цю публікацію. Користувач вклав кошти в пул ліквідності, а потім одразу ж вивів їх. При цьому сума зняття виявилася на 50% більшою від розміру депозиту. Команда розробників зупинила мережу за 12 хвилин після розкриття інформації про помилку.

Пізніше команда Osmosis написала у сервісі мікроблогів Twitter, що пули ліквідності не були «цілком виснажені». Розробники оперативно зайнялися виправленням помилки, оцінкою величини збитків та роботами з відновлення працездатності мережі. За попередніми оцінками, розмір збитків складає приблизно $5 млн. Більш детальними відомостями розробники поділяться пізніше.

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

Osmosis — це блокчейн, створений на платформі Cosmos. Він керує децентралізованою біржею, щоденний обсяг торгів якої до зупинки мережі становив $11,8 млн. За останні 24 години вартість токена Osmosis (OSMO) впала на 6,96%.

Джерело: coindesk


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: