Новини

Bloomberg: лідер PlayStation Джим Раян розіслав співробітникам дивний лист про аборти в США і закінчив його розповіддю про перший день народження своїх кішок

Bloomberg: лідер PlayStation Джим Раян розіслав співробітникам дивний лист про аборти в США і закінчив його розповіддю про перший день народження своїх кішок

Частина працівників Sony Group Corp. обурив отриманий електронний лист від президента та виконавчого директора Sony Interactive Entertainment Джима Раяна. У своєму повідомленні він закликав співробітників «поважати відмінності в думках» щодо прав на аборт у США. І закінчив послання п’ятьма абзацами про перший день народження своїх двох кішок. Електронний лист починається з посилання на нещодавній виток проєкту рішення Верховного суду США про намір скасувати знаменну справу Ро проти Вейда 1973 року, яка легалізувала аборти по всій країні.

Співробітники багатьох корпорацій відчули тиск з боку співробітників, які хотіли почути коментарі босів. Наприклад, Bungie, розробник гри Destiny, минулого тижня назвав це рішення «прямою атакою на права людини».

В електронному листі, який опинився у розпорядженні Bloomberg, президент PlayStation Джим Раян безпосередньо не висловився про права на аборт. Натомість він написав, що його компанія та її спільнота «багатогранна та різноманітна, дотримується різних точок зору». А також, що співробітники повинні «поважати різницю в думках між усіма внутрішніми та зовнішніми спільнотами».

«Повага не дорівнює згоді. Але це має основне значення для того, ким ми є як компанія та як цінний глобальний бренд», — написав Раян і додав, що «хотів би поділитися чимось безтурботним, щоб надихнути всіх пам’ятати про баланс, який може допомогти зняти стрес від невизначеності у світі».

Ось після цього він і розповів про те, що дві його кішки нещодавно відзначили перший день народження, які торти вони отримали, що він хотів би завести собаку. І на це пішло кілька абзаців.

За даними Bloomberg, співробітники кількох студій PlayStation висловили своє незадоволення тоном електронного листа. Деякі жінки заявили про нехтування своїми правами. А інші працівники зазначили, що ще «ніколи так не злилися на котячий день народження».


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: