Новини

Bloomberg: лідер PlayStation Джим Раян розіслав співробітникам дивний лист про аборти в США і закінчив його розповіддю про перший день народження своїх кішок

Bloomberg: лідер PlayStation Джим Раян розіслав співробітникам дивний лист про аборти в США і закінчив його розповіддю про перший день народження своїх кішок

Частину працівників Sony Group Corp. обурив отриманий електронний лист від президента та виконавчого директора Sony Interactive Entertainment Джима Раяна. У своєму повідомленні він закликав співробітників «поважати відмінності в думках» щодо прав на аборт у США. І закінчив послання п’ятьма абзацами про перший день народження своїх двох кішок. Електронний лист починається з посилання на нещодавній виток проєкту рішення Верховного суду США про намір скасувати знаменну справу Ро проти Вейда 1973 року, яка легалізувала аборти по всій країні.

Співробітники багатьох корпорацій відчули тиск з боку співробітників, які хотіли почути коментарі босів. Наприклад, Bungie, розробник гри Destiny, минулого тижня назвав це рішення «прямою атакою на права людини».

В електронному листі, який опинився у розпорядженні Bloomberg, президент PlayStation Джим Раян безпосередньо не висловився про права на аборт. Натомість він написав, що його компанія та її спільнота «багатогранна та різноманітна, дотримується різних точок зору». А також, що співробітники повинні «поважати різницю в думках між усіма внутрішніми та зовнішніми спільнотами».

«Повага не дорівнює згоді. Але це має основне значення для того, ким ми є як компанія та як цінний глобальний бренд», — написав Раян і додав, що «хотів би поділитися чимось безтурботним, щоб надихнути всіх пам’ятати про баланс, який може допомогти зняти стрес від невизначеності у світі».

Ось після цього він і розповів про те, що дві його кішки нещодавно відзначили перший день народження, які торти вони отримали, що він хотів би завести собаку. І на це пішло кілька абзаців.

Курс
МЕНЕДЖЕР ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ
Ставайте затребуваним фахівцем та отримуйте свій офер мрії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
manager

За даними Bloomberg, співробітники кількох студій PlayStation висловили своє незадоволення тоном електронного листа. Деякі жінки заявили про нехтування своїми правами. А інші працівники зазначили, що ще «ніколи так не злилися на котячий день народження».


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: