Новини Софт 16.05.2022 о 09:24 comment views icon

Електронний суд в Україні — взяти участь у судовому засіданні тепер можна онлайн за допомогою «Дія.Підпису»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Ексзаступник головного редактора

Українці тепер можуть підписати документ у суд або взяти участь у судовому засіданні дистанційно за допомогою «Дія.Підпису». Нову можливість анонсував міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Дія.Підпис» — це універсальний цифровий ключ, що відтепер дозволяє брати участь у суді через відеоконференцію та підписувати  документи для суду.

Насамперед це буде корисно для українців, які покинули свої домівки через повномасштабну війну чи перебувають на тимчасово окупованих територіях. В електронному правосудді можна підписувати документи онлайн: заяву на порталі Дія, договір оренди, офіційний лист тощо.

«Зараз електронний суд є зручним та швидким способом отримати доступ до правосуддя. Відтепер українці, які вимушено покинули свою домівку чи перебувають на окупованій території і не мають можливості підписувати документи вручну або КЕПом, щоб подати їх до суду, можуть це зробити з “Дія.Підписом”»

Мінцифра

 

У разі неможливості отримати КЕП альтернативою може стати саме «Дія.Підпис», який можна створити за кілька кліків у застосунку «Дія». На початку січня Мінцифра оновила «Дія.Підпис» — покращена версія не потребує крутити головою у різні боки для підтвердження особистості (достатньо лише кліпнути очима).

Онлайн-курс "Excel та Power BI для аналізу даних" від robot_dreams.
Навчіться самостійно аналізувати й візуалізувати дані, знаходити зв’язки, розуміти кожен аспект отриманої інформації та перетворювати її на ефективні рішення.
Детальніше про курс

Мінцифра оновила «Дія.Підпис» — крутити головою більше не потрібно (достатньо лише кліпнути очима👀)

 

 


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: