Новини

Google Cloud шукає спеціалістів у нову команду Web3

Google Cloud шукає спеціалістів у нову команду Web3

Google Cloud вже кілька місяців цікавиться криптовалютами та технологією блокчейн. Тепер дочірня компанія Alphabet шукає нового кандидата, який очолить її маркетингову стратегію та перехід до Web3.

У нещодавно опублікованій пропозиції Google Cloud оголошує про відкриття вакансії «Керівник відділу маркетингу продуктів». Кандидат відповідатиме за поширення інформації про ініціативи компанії в галузі Web3. Як пояснюється у вакансії, основна увага приділяється маркетингу та демонстрації продукції новим клієнтам:

«У цій ролі ви будете відповідати за ключові аспекти маркетингу, спрямованого на створення Google Cloud у спільноті, корпоративній спільноті та спільноті розробників. Ви керуватимете всім процесом від усвідомлення та розгляду […] до створення купівельного попиту».

Місце розташування кандидатів обмежено Нью-Йорком, Сан-Франциско, Сіетлом та Саннівейлом.

Хоча Google є одним із королів Web 2.0, він, схоже, не збирається так легко поступатися своїм місцем у революції Web3. Навпаки, американський гігант пояснює, що як технологічна компанія, вона також хоче взяти участь у цій революції.

Курс
UI/UX Design вечірній
Опануйте професію UI/UX-дизайнера за 5 місяців, навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design вечірній

У оголошенні, зробленому на початку року, компанія Google Cloud навіть заявила, що натхненна тим, чого вдалося досягти й що створюється в цій галузі:

«Нас надихає робота, яку наші клієнти вже ведуть у криптовалютному просторі, і ми з нетерпінням чекаємо на можливість надати інфраструктуру та технології для підтримки можливостей, що надаються блокчейном».

У той час Google Cloud оголосив про створення команди, що займається децентралізованими технологіями та блокчейном. Мета була зрозуміла: підтримати всі цікаві ініціативи, починаючи з перевірки вузлів та керування ланцюжком і закінчуючи допомогою користувачам у розміщенні їх вузлів у хмарі.

Директор з маркетингу, якого шукає Google Cloud, приєднається до цієї нещодавно сформованої команди. Команду очолює Рохіт Бхат, директор з ринків капіталу та криптовалютам дочірньої компанії.

Криптовалютные платформы переманивают IT-специалистов из крупных компаний для создания Web3


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: