Новини

Google переводить користувачів Gmail на новий інтерфейс — шляху назад немає

Google переводить користувачів Gmail на новий інтерфейс — шляху назад немає

Компанія Google розпочинає переведення користувачів на новий інтерфейс поштового сервісу Gmail. Компанія оголосила, що відключить можливість повернутись до попередньої версії інтерфейсу протягом двох тижнів.

Google називає новий зовнішній вигляд Gmail «інтегрованим» поданням. У його лівій бічній панелі є можливість перемикання між різними сервісами, включаючи Mail, Chat, Spaces і Meet. При наведенні курсора на ці кнопки відкривається невелике меню, що спливає для попереднього перегляду, а при натисканні на них відповідна програма заповнює весь екран. Якщо додаткові кнопки виглядають такими, що відволікають, Meet і Chat можна вимкнути в меню налаштувань. Тоді ховається вся бічна панель.

Google переводит пользователей Gmail на новый интерфейс – переключиться на старый вариант уже не получится

Google почала тестувати новий інтерфейс Gmail ще в лютому і з того часу поступово підштовхувала користувачів переходити на цей варіант. У липні новий дизайн став основним, хоча залишалася можливість повернутись до попередньої версії інтерфейсу. Тепер новий інтерфейс користувача стає єдиним доступним для роботи.

Курс
POWER BI
Приборкайте Power BI і прогнозуйте майбутнє своєї компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
powerbi

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: