Новини WTF 11.11.2022 о 16:37 comment views icon

Херсон — це Україна. Жарти й меми про від’ємний наступ росіян

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин ITC.ua

Днями сергій суровікін, командувач військ рф в Україні доповів міністру оборони сергію шойгу, що російська армія “вимушено залишає Херсон”. Місто було єдиним обласним центром, який вдалося захопити окупантам — на щастя, тимчасово. 

11 листопада, міністерство оборони росії підтвердило, що окупанти вийшли з міста та переправились на лівий берег Дніпра. Деякі ЗМІ повідомляють, що українські військові вже зайшли у Херсон та публікують фото людей з жовто-блакитними стягами на центральній площі міста.

У соцмеражах, як завжди “несеться”. Ми зібрали найсмішніші жарти й меми, присвячені втечі окупантів з українського міста.

Для початку ось кілька фото та відео, що зігріють душу кожного українця, опубліковані місцевим виданням Мост та у телеграм-каналі Української правди.

Керівник ОПУ Андрій Єрмак обережно натякає про історичний день для України:

Курс UX/UI Designer.
За 12 місяців ви виростете з початківця — до джуна. Для цього розберете функціонал Figma. Вибудуєте воркфлоу роботи над проєктом: від клієнтського брифу й рисерчу — до презентації.
Інформація про курс

Магія чисел — не інакше.

Пісня не дуже, а от текст — актуальний.

Не мем, але реальність іноді смішна:

Так, мабуть, переправа десь так і відбувалася.

Це — улюблене:

Інші компанії також готуються до повернення у місто. “Розетка” на честь цього вже змінила логотип:

Тут обов’язково зі звуком:

Продовжити тему пропонуємо у коментарях, бо ще більше мемів, на жаль, не проходять цензуру (хоча вони ще влучніші за ці).

Дякуємо нашим захисникам за можливість порадіти та посміятись у важкі дні. ЗСУ — віримо у вас, а Херсон вітаємо із поверненням додому.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: