Новини Пристрої 19.05.2022 о 18:16

ICANN виділила $1 млн Україні на підтримку доменної системи

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Інтернет-корпорація ICANN виділить $1 млн допомоги Україні. Кошти спрямують на підтримку доменної системи, що допоможе підвищити стабільність її роботи, повідомляє пресслужба Мінцифри.

Важливість стабільної роботи доменної системи важко переоцінити, адже саме завдяки доменам всі ми звикли заходити на вебсайти за допомогою зрозумілих і легких для запам’ятовування адрес, наприклад google.com або apple.com.

Після початку повномасштабного російського вторгнення доменна система України зазнала масованих кібератак, які наразі продовжуються. Тож виникла гостра потреба убезпечити та зміцнити інфраструктуру, щоб українці й надалі могли шукати, отримувати та поширювати інформацію в інтернеті. Для цього Мінцифра спільно з українськими стейкхолдерами доменної індустрії домовилася, що інтернет-корпорація ICANN виділить Україні фінансування в розмірі $1 млн фінансової допомоги. Кошти дозволять провести модернізації для забезпечення безперебійного доступу до інтернету.

Наразі Мінцифра спільно з командами інтернет-провайдерів, адміністраторів та реєстраторів доменів продовжує підтримувати стабільну роботу інтернету в умовах збройної агресії.

Раніше Україна звернулася до ICANN з відкритим листом, у якому закликала організацію відкликати російські домени та закрити кореневі сервери DNS.

Україна просить ICANN відкликати російські домени та закрити кореневі сервери DNS


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: