Новини

Ілон Маск привітав повернення в Twitter репера Каньє Веста, раніше заблокованого за антисемітські публікації

Ілон Маск привітав повернення в Twitter репера Каньє Веста, раніше заблокованого за антисемітські публікації

Новий власник Twitter Ілон Маск продовжує демонструвати свою прихильність до суперечливих осіб на платформі. Буквально днями він розблокував обліковий запис Дональда Трампа (за підсумками народного голосування з результатом 51,8% «За» та 48,2% «Проти», хоча раніше він обіцяв, що такі рішення прийматиме спеціальна рада з модерації контенту). Тепер черга дійшла і до американського музиканта Йе, раніше відомого як Каньє Вест.

Обліковий запис Йе був заблокований на початку жовтня через антисемітську публікацію, в якій він обіцяв перейти «у смертельний режим 3 проти євреїв» (ймовірно, йшлося про аналог підвищеної бойової готовності збройних сил США за шкалою DEFCON).

Наприкінці жовтня обліковий запис Йе було відновлено. Тоді Маск заявив, що це було не його рішення. Тепер же Йе зробив тестову публікацію, щоб перевірити доступ до соцмережі, а потім написав «Шалом : )». Після цього Маск привітав повернення репера в Twitter, відповівши на його тестовий твіт: «Не вбивай те, що Йе ненавидить, Збережи те, що Йе любить».

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

У Twitter спостерігається збільшення кількості користувачів після того, як Ілон Маск купив цю платформу. Вона привернула увагу низкою скандалів, викликаних звільненнями та проханнями працівників знову повернутися, ультиматумом для співробітників, неоднозначними змінами правил та розблокуванням раніше заблокованих користувачів. Хоча кількість користувачів у Twitter збільшується, за словами Bloomberg, ситуація, що склалася, може ще більше відштовхнути рекламодавців, які останнім часом з обережністю ставилися до асоціації своїх брендів зі скандальним сервісом.

Джерело: Bloomberg


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: