Новини Софт 06.06.2022 о 23:31

iPadOS 16 отримала багатозадачність настільного класу та інструменти для спільної роботи

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Apple офіційно анонсувала версію операційної системи для планшетів iPadOS 16. Крім ряду спільних функцій з iOS 16, нова iPadOS 16 пропонує і низку унікальних можливостей. Попередні чутки підтвердилися – Apple дійсно робить свої планшети більш схожими на ноутбуки, покращуючи можливості багатозадачності.

Курс
DATA ANALYST
Ставайте дата аналітоком з нуля, всього за 4 місяці!
Більше про курс
marketing

Покращена багатозадачність

Слід зазначити, що скористатися покращеними функціями багатозадачності зможуть лише власники планшетів на базі процесора Apple M1. Функція Stage Manager дозволить додаткам зображатися у вигляді вікон, які можуть перекриватися один з одним і які можна перетягувати на потрібне місце.

iPadOS 16 получила многозадачность настольного класса и инструменты для совместной работы

Завдяки підтримці зовнішніх дисплеїв з роздільною здатністю до 6K операційна система iPadOS 16 може одночасно показувати до восьми вікон програм (чотири на самому iPad і чотири на зовнішньому дисплеї).

iPadOS 16 получила многозадачность настольного класса и инструменты для совместной работы

Спільна робота

В iPadOS 16 суттєво покращено можливості спільної роботи. Користувачі можуть розпочати спільну роботу прямо зі спільного аркуша в офісних програмах, таких як Pages, дозволяючи іншим користувачам вносити зміни до основного документа. Учасники будуть отримувати попередження, коли до спільного файлу вносяться зміни. Нові інструменти та функції спільної роботи доступні у програмах Files, Keynote, Numbers, Pages, Notes, Reminders та Safari. За допомогою API розробники зможуть інтегрувати такі ж можливості й до своїх програм.

iPadOS 16 получила многозадачность настольного класса и инструменты для совместной работы

Додатково пропонується програма Freeform, яка надає гнучке полотно для спільного мозкового штурму, дозволяє додавати та переглядати матеріали або файли. Заявлено підтримку Apple Pencil. Пізніше цього року Freeform дозволить співавторам розпочинати сеанс із FaceTime та переглядати оновлення від інших учасників прямо у гілці повідомлень.

Курс POWER BI
Вивчайте Power BI для аналізу даних та досягнення успіху вашого бізнесу!
Дізнатись про курс

Акцент на настільну ОС

Apple поступово приводить iPadOS у відповідність до настільних операційних систем. У новій версії реалізовані різні настільні функції, такі як можливість перегляду розміру тека на iPad, можливість зміни розширення файлів. Новий референсний колірний режим має покращити роботу з фотографіями та відео на 12,9-дюймовому iPad Pro з дисплеєм Liquid Retina XDR. Щоб надати користувачам більше простору дисплея для роботи, передбачено функцію Display Zoom. Вона дозволяє підвищити щільність пікселів на iPad із процесором M1.

iPadOS 16 получила многозадачность настольного класса и инструменты для совместной работы

iPadOS 16 отримає і ряд інших можливостей, включаючи новий додаток погоди, оновлений дизайн додатка Home з покращеною навігацією, покращені функції забезпечення безпеки та спільної роботи в Safari.

Нова версія iPadOS 16 буде доступна для iPad (5-го покоління та новіше), iPad mini (5-го покоління та новіше), iPad Air (3-го покоління та новіше) та всіх моделей iPad Pro.

Джерело: Apple


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: