Новини Ігри 18.04.2023 о 18:04

КУЛІ: команда UnlocTeam запустила «Каталог української локалізації ігор»

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

КУЛІ: команда UnlocTeam запустила «Каталог української локалізації ігор»

Менеджер проєктів в UnlocTeam Тарас Синюк розповів про запуск нового сервісу під назвою «Каталог української локалізації ігор» (КУЛІ). Це платформа для відстеження й підтримки української локалізації.

Курс Стратегічний маркетинг.
Від хаосу до системного маркетингу разом із B2C-директоркою у Kyivstar.
Цікаво

«Каталог української локалізації ігор» містить інформацію про ігри з офіційною підтримкою української мови або з наявними українізаторами. Створенню цього сервісу передували спроби ентузіастів зробити подібні каталоги.

Ще у 2008 році на Толоці було створено окремий ігровий розділ. Далі з появою української локалізації у Steam 2012-2013 року було створено українську групу Steam Translation Server (STS-UA). У 2017 році в Facebook з’явилась група під назвою «Steam українською», де публікувалась інформація про наявність українських ігор у Steam, ігрові проєкти та певні значущі ігрові події.

Поступово стало зрозуміло, що потрібен новий формат, тож ентузіаст-перекладач Кирило Красін під псевдонімом Mo_45 створив сайт-каталог ігор (uk.gametranslation.net) з українською мовою, орієнтований виключно на магазин Steam. Каталог містив інформацію про офіційні локалізації в Steam. Однак з часом через зміни обставин Mo_45 не зміг надалі підтримувати розробку й розвиток каталогу, та й ігри існують і за межами Steam.

Таким чином агенція ігрової локалізації UnlocTeam, за підтримки агенції веброзробки та дизайну BuildApps, вирішила переосмислити каталог. В результаті було створено новий сайт, що повинен містити усі можливі українізатори (офіційні та неофіційні) для всіх можливих платформ. Зазначається, що цей ресурс завжди буде некомерційним і вільним від реклами. Автори сподіваються, що «Каталог української локалізації ігор» дозволить популяризувати ігри з українською локалізацією серед гравців та донесе інформацію про їхню наявність. Своєю чергою, це підштовхне споживання ігор українською та призведе до появи більшої кількості якісних локалізацій.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: