Новини Новини 22.08.2022 о 09:47

Марк Цукерберг обіцяє серйозні оновлення графіки у VR Horizon Worlds після того, як його аватар висміяли

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Марк Цукерберг стверджує, що Meta запланувала велике оновлення графіки своєї віртуальній реальності Horizon Worlds. Раніше Цукерберг поділився зображенням свого власного віртуального аватара, яке висміяли у мережі. Він сказав, що подробицями змін компанія поділиться на майбутній конференції Connect.

Курс
Project Management в IT
Навчимо управляти IT-проєктами та командою в епоху Agile
Записатися
pic

Марк Цукерберг обіцяє серйозні оновлення графіки у VR Horizon Worlds після того, як його аватар висміяли

Зображення опубліковане минулого тижня разом з оголошенням про запуск Horizon Worlds у Франції та Іспанії. На скриншоті показаний примітивний, як для нинішніх часів, аватар Цукерберга перед Ейфелевою вежею та храмом Святої Сімейства у Барселоні, теж незграбно намальованими.

Зображення стало жити власним життям у Twitter – люди висміювали низьку роздільну здатність та аматорську графіку. Багато хто запитував, чому аватар Цукерберга був таким плоским та неживим, після того, як компанія вклала мільярди доларів та зробила ставку на успіх метавсесвіту.

Марк Цукерберг обіцяє серйозні оновлення графіки у VR Horizon Worlds після того, як його аватар висміяли

Цукерберг не відповів прямо на критику, але визнав, що образ, яким він раніше поділився, був «досить простим», та пообіцяв покращення. Його останній пост включав нові, набагато реалістичніші рендери: його аватар та сцену просто неба, що зображує стародавні руїни.

Курс PRODUCT DESIGN
Як створювати, втілювати та вдосконавлювати продуктові ідеї? Дізнайся на цьому курсі!
Дізнатися про програму

Meta розширить метавсесвіт Horizon Worlds на ПК, консолі та телефони

Джерело: Engadget

 


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: