Новини

monobank з 1 вересня підвищує тариф на зняття готівки з 0,5 до 0,9%

monobank з 1 вересня підвищує тариф на зняття готівки з 0,5 до 0,9%

monobank продовжує корегувати тарифи — з 1 серпня необанк повернув відсоткову ставку за кредитними продуктами на стандарті умови, які діяли у довоєнний час, а з 1 вересня підіймає тариф за зняття власних коштів з карток з 0,5% до 0,9%. Співзасновник популярного платіжного застосунку Олег Гороховський назвав це рішення вимушеним та окремо зазначив, що попри підвищення новий тариф, як і раніше, лишається одним із найвигідніших у країні.

Український бізнесмен та співзасновник monobank пояснив, що з 1 вересня 2022 року платіжні системи більш ніж удвічі підвищать міжбанківський тариф відшкодування за зняття клієнтами інших банків готівки в українських банкоматах. За словами співзасновника monobank, це рішення продавили банки-власники великих мереж банкоматів, і в цих нових умовах поточний тариф за зняття готівки більше не буде покривати операційних витрат.

На офіційному сайті monobank поки що показується старий тариф за зняття власних коштів — 0,5%.

monobank з 1 вересня підвищує тариф на зняття готівки з 0,5 до 0,9%

Олег Гороховський публічно перепросив у клієнтів, що компанія змушена піти на цей неприємний крок. Водночас тариф за зняття кредитних коштів наразі залишиться без змін — 4%.

Тим часом розробники з невідомих причини затримують запуск повністю оновлений розділ зі статистикою та аналітикою витрат — оновлення мало вийти минулого тижня (Оновлено: Як зауважили пильні читачі в коментарях, насправді це оновлення до версії 1.41.1 з новим розділом керування витратами та розстрочкою на картку вийшло днями на iOS та Android).

monobank наступного тижня отримає повністю оновлений розділ зі статистикою та аналітикою витрат. Виглядатиме ось так


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: