Новини

Мультяшні ефекти в Need for Speed Unbound можна буде вимкнути

Мультяшні ефекти в Need for Speed Unbound можна буде вимкнути

Минулого тижня EA та Criterion Games офіційно анонсували гру Need for Speed ​​Unbound та представили тизер-трейлер проєкту. Тоді багато шанувальників серії засмутила мультяшна графіка, продемонстрована в трейлері. Тепер розробники поділилися додатковими відомостями про новий художній стиль, а також показали новий трейлер – тепер з елементами геймплею.

Мультяшные эффекты в Need for Speed Unbound можно будет отключить

У грі Need for Speed ​​Unbound кастомізації автомобілів знову приділено велику увагу, як це було у деяких попередніх частинах франшизи. На додаток до звичайного набору деталей і опцій розробники впровадили колекційні художні оформлення, які можна наносити на автомобілі та навіть на знімні деталі. Це дозволить гравцям продемонструвати механічні начинки своїх автомобілів, знявши зовнішні поверхні.

Курс
Розробка на Java
Опануйте популярну мову програмування Java у зручний для вас час, та заробляйте від $1000 на початку кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Java

Крім того, студія впроваджує етикетки як новий спосіб персоналізації ігрового процесу. Ці нові малюнки, натхненні графіті, проявляються під час прискорення. Вони являють собою «драматичні ефекти, що настроюються, які малюють навколишній світ, включаючи ілюстративні лінії, які вигравіювані навколо вигинів вашого автомобіля».

«Реалістичний світ і автомобілі Need for Speed ​​Unbound дійсно допомагають закріпити візуальні ефекти», – каже артдиректор Даррен Уайт про новий художній стиль. «Отримуючи натхнення від вуличного мистецтва та іншими медіа, ми творчо обходимося з персонажами та візуальними ефектами, перетворюючи їх на експресіоністські ілюстрації «вас» та «ваших дій». Це буквально «графіті, що оживають».

Для тих, хто не оцінив художні вишукування розробників, Criterion Games передбачила можливість повністю вимкнути ці ефекти.

Гра Need for Speed ​​Unbound виходить 2 грудня на ПК, Xbox Series X та PlayStation 5. Попередні замовлення вже доступні за ціною від 1699 грн.

Джерело: neowin


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: