Новини Софт 11.04.2023 о 11:24

На сайті Xbox з’явилася опція вибору українського регіону (але поки що видає помилку)

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Повільно, але невпинно Microsoft працює над українізацією своїх пропозицій Xbox. Нагадаємо, приблизно пів року тому почалось альфа-тестування українського інтерфейсу консолі Xbox, а вже за місяць цей інтерфейс став загальнодоступним. Тепер, схоже, Microsoft нарешті готова додати український регіон.

Курс
EXCEL ДЛЯ БІЗНЕСУ
Вивчіть, як ефективно використовувати Excel у вашому бізнесі для збору, аналізу та візуалізації даних.
Дізнатись про курс
Excel

На сайте Xbox появилась опция выбора украинского региона (но пока выдает ошибку)

На це натякає сайт Xbox – на сторінці Choose your market and language preference в розділі EUROPE з’явилась можливість вибору українського регіону. Однак, судячи з усього, роботи над його повноцінним запуском ще тривають. Наразі при виборі пункту «Україна – Українська» сайт видає помилку:

«Не вдалося знайти запитану сторінку.

Можливо, URL-адресу введено неправильно, або сторінка, яку ви шукаєте, більше не доступна.

Код помилки: kKZu0ropvXAzQkBjaD6Nzo.13»

Поки що Microsoft не робила жодних офіційних заяв щодо запуску українського регіону для Xbox. Сподіваємось, що відповідний анонс з’явиться вже найближчим часом, й гравці з України зможуть отримати переваги використання власного регіону.

Microsoft запускає Game Pass на ПК в Україні та ще 39 нових країнах


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: