Новини Технології 21.09.2022 о 09:39 comment views icon

Нейромережа DALL-E 2 тепер може редагувати обличчя реальних людей: раніше функцію блокували з міркувань безпеки

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Користувачі DALL-E 2 можуть завантажити фотографію реальної людини та створити варіанти зображення обличчя, змінити одяг або зачіску.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Раніше OpenAI забороняла завантаження будь-яких фотографій у DALL-E, якщо на них була зображена реальна людина, включаючи знімки знаменитостей та громадських діячів. У листі, надісланому понад мільйону користувачів генератора зображень, компанія повідомляє, що відкриває доступ до цієї функції, попередньо покращивши свої фільтри для видалення діпфейків та знімків «сексуального, насильницького чи політичного змісту».

«Один із хірургів повідомив нам, що використовував нейромережу для візуалізації запитів своїх пацієнтів. Кінематографісти теж хотіли б отримати можливість редагувати зображення сцен із людьми, щоб прискорити свої творчі процеси», – коментують оновлення в OpenAI.

Тепер користувачі можуть завантажити обличчя реальної людини і змінити його, або поміняти одяг чи фон.

Курс Python.
Цю мову програмування використовують від базових концепцій до складних застосувань у сферах штучного інтелекту. Після проходження курсу гарантовано отримай роботу в ІТ.
Більше про курс.

Рішення є результатом переговорів творців ІІ-генераторів зі своїми користувачами, таким чином вони намагаються визначити потенційну шкоду технології. OpenAI дотримується обережного підходу, але компанію вже обійшли конкуренти типу Stable Diffusion, яка вводить менше обмежень.

Однак Stable Diffusion вже активно використовується для створення порнографічних діпфейків знаменитостей. Подібний матеріал у DALL-E був би одразу ж заблокований, оскільки умови компанії забороняють користувачам завантажувати зображення людей без їхньої згоди – втім як це забезпечуватиметься при поточній моделі доступу поки що невідомо.

Оновлена версія генеративної нейромережі OpenAI DALL-E 2 зараз доступна тільки в закритій бета-версії — потрібно отримати запрошення на тестування.

Джерело: Techcrunch, The Verge

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: