Новини Новини 10.10.2022 о 13:40 comment views icon

Офіс Президента закликає українців готуватися до ймовірних віялових відключень — нагадуємо про портативні засоби електроживлення та обігріву

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко оприлюднив наступне повідомлення:

«Звірячий обстріл України.

росіяни продовжують тероризм. Застосовують авіацію та величезну кількість ракет по об’єктах критичної інфраструктури задля знищення енергозабезпечення країни!

Вже однозначно зрозуміло, що чимала частина ракет влучила в енергосистеми різних міст.

Під прицілом енергообʼєкти від Львова до Запоріжжя, Київщини, Хмельниччини, Дніпра і Вінниці, Франківщини, Сумщини, Харківщини, Житормирщини, Кіровоградщини, загалом весь південь.

Це може вплинути на стабільність енергозабезпечення, тому потрібно бути готовими до наслідків таких обстрілів аж до віялових відключень. Наприклад, лише в Київській області ППО збила шість ракет, але є потрапляння в ТЕЦ.

Профільні служби докладають усіх зусиль, щоб якомога швидше ліквідувати наслідки обстрілів.

Немає такої ракети, яка змусить нас відступити.

Також Кирило Тимошенко повідомив про необхідність утриматися сьогодні від надмірного використання електроприладів:

«Внаслідок сьогоднішнього обстрілу рашистів, переконливо просимо всіх, за можливості, сьогодні з 17:00 до 22:00 обмежити споживання електроенергії.

Це допоможе пройти критичні навантаження наших електромереж».

У зв’язку із ситуацією, що склалася, хочемо нагадати про доступні засоби, які допоможуть пережити тимчасовий блекаут та відсутність опалення:

Лікуємо блекаут недорого – доступні та компактні засоби резервного електроживлення і обігріву

Онлайн-курс Бізнес-аналіз. Basic Level.
В ході курсу студенти навчаться техніці збору і аналізу вимог, документуванню та управлінню документацією, управлінню ризиками та змінами, а також навчаться моделювати процеси і прототипуванню.
Приєднатися

 

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: