Новини

Підрозділ криптобіржі Binance створив фонд на $500 млн для інвестицій у Web3 та блокчейн

Підрозділ криптобіржі Binance створив фонд на $500 млн для інвестицій у Web3 та блокчейн

Binance Labs, венчурний та інкубаційний підрозділ провідної криптовалютної біржі Binance, у середу оголосило про створення інвестиційного фонду у розмірі $500 млн для розвитку технологій Blockchain та Web3.0.

Фонд підтримується провідними світовими інституційними інвесторами, такими як DST Global Partners, Breyer Capital, а також іншими великими фондами прямих інвестицій, йдеться у заяві Binance.

Новий фонд інвестуватиме в проєкти, які можуть розширити можливості використання криптовалют та сприяти впровадженню технологій Web3.0 та Blockchain.

«Мета нещодавно закритого інвестиційного фонду – знайти та підтримати проєкти та засновників, здатних створювати та вести Web3 через DeFi, NFT, ігри, Metaverse, соціальні мережі та багато іншого», – сказав Чанпен Чжао, засновник і генеральний директор Binance.

З 2018 року Binance Labs інвестувала у більш ніж 100 проєктів із 25 країн.
У його портфоліо входять провідні в галузі проєкти, такі як 1inch, Audius, Axie Infinity, Dune Analytics, Elrond, Injective, Polygon, Optimism, The Sandbox та STEPN.

Курс
ФІНАНСОВИЙ АНАЛІЗ
Опануйте P&L-, BS-, CF-звіти всього за 1,5 місяця.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
finanaliz

З новим фондом Binance Labs здійснюватиме інвестиції на трьох різних етапах: інкубація, венчурні інвестиції на ранній стадії та стадії пізнього зростання.

  • За допомогою інкубації Binance Labs допомагатиме проєктам для успішної розробки та зростання продукту.
  • Венчурні інвестиції на ранній стадії включають інвестиції в токени та акції у всіх секторах криптовалюти та Web3.0, включаючи інфраструктуру, DeFi, NFT, ігри, метавсесвіти, соціальні мережі та платформи для приймання криптовалют.
  • Інвестиції в зростання на пізніх стадіях націлені на зріліші компанії, які прагнуть масштабуватися або приєднатися до екосистеми Web3.0 з екосистемою Binance як надійного стратегічного партнера.

Раніше американська інвестиційна компанія Andreessen Horowitz оголосила про створення двох нових фондів – на $4,5 млрд для криптографічних і блокчейн-компаній і стартапів Web3.0, та Games Fund One – на $600 млн, який орієнтований виключно на ігрову індустрію.

Повідомляється, що група колишніх керівників однієї з найбільших бірж Binance також створила венчурний фонд на $100 млн.

Співзасновник Oracle Ларрі Еллісон та криптобіржа Binance виділили $1,5 млрд Ілону Маску для придбання Twitter


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: