Новини

Після оновлення прошивки Samsung Galaxy Watch 4 перестали вмикатись – виправлення вже вийшло, але працює не у всіх

Після оновлення прошивки Samsung Galaxy Watch 4 перестали вмикатись – виправлення вже вийшло, але працює не у всіх

Деякий час тому користувачі Samsung Galaxy Watch 4 звернули увагу на проблему – оновлення прошивки з номером версії R8xxXXU1GVI3 порушило роботу розумного годинника. Після встановлення оновлення та вимкнення (або внаслідок розряджання акумулятора) Galaxy Watch4 з Galaxy Watch 4 Classic не вмикалися.

Samsung швидко визнала цю проблему і зараз підготувала оновлення GVI4 для Galaxy Watch4 з розв’язання проблеми. Хоча для одних це хороша новина, частина користувачів все ще немає рішення.

Згідно з офіційним журналом змін, оновлення підвищує стабільність та надійність системи, а також містить листопадовий патч безпеки. Окремо зазначено впровадження коду, що стабілізує живлення та розв’язувати проблему з включенням.

Однак, згідно з повідомленнями в Reddit від ряду власників Samsung Galaxy Watch 4, оновлення не виправило ситуацію з їхніми пристроями повністю. Згідно зі звітом одного з користувачів, після встановлення нового оновлення їх пристрої кілька разів перезавантажувалися, переходячи в завантажувальний цикл на деякий час, зрештою завантажуючи ОС. Частина користувачів вважає, що успішність розв’язання проблеми залежить від часу виробництва пристроїв – нібито годинник, створений у серпні 2021 року, має більше проблем, ніж зроблений пізніше.

Курс
Розробка на Python
Опануйте популярну мову програмування, щоб заробляти від $1300 через рік
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Python

Обзор Galaxy Watch4 и Watch4 Classic: новая платформа и Google Pay

Джерело: SamMobile


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: