Новини

Повнорозмірну секс-ляльку у вигляді Цірі з гри «Відьмак 3» продають за ціною $2580 (меч та обладунки докуповуються окремо)

Повнорозмірну секс-ляльку у вигляді Цірі з гри «Відьмак 3» продають за ціною $2580 (меч та обладунки докуповуються окремо)

Компанія Moon Doll, що займається розповсюдженням секс-ляльок, підготувала нову пропозицію в рамках бренду Game Lady. Як видно з назви, в рамках цього бренду пропонуються секс-ляльки, що базуються на ігрових персонажах жіночої статі. І черговою новинкою стала повнорозмірна лялька, що нагадує Цірі з гри «Відьмак 3».

Обличчя ляльки дуже схоже на Цірі (включаючи ластовиння та шрами), а одяг також виконаний у стилі ігрового персонажа. Хоча ні в назві моделі, ні в описі на сайті немає жодних прив’язок до персонажа з третього «Відьмака». Однак відмінності все ж таки є. Висота секс-ляльки складає 168 см, хоча в книгах згадувався зріст Цірі 175 см.

На сайті Moon Doll можна індивідуально налаштувати зовнішній вигляд ляльки відповідно до своїх уподобань, включаючи колір тіла, оформлення інтимних органів, манікюр та ін. У комплект постачання секс-ляльки входить білизна, але комплект одягу Цірі та копію меча необхідно купувати за окрему платню. Також окремо можна придбати інші аксесуари. Базова ціна секс-ляльки Цірі складає $2579.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: