Новини Софт 04.05.2022 о 15:14

«ПриватБанк» запустив пілотний проект емісії платіжних карток «Простір»‎

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

«ПриватБанк» повідомив про запуск пілотного проєкту емісії платіжних карток національної платіжної системи «Простір».

На першому етапі такі картки за бажанням клієнтів можна оформити у базових відділеннях банку у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Закарпатській областях. «ПриватБанк» випускатиме картки «Простір» як звичайні картки для виплат.

Користуватися ними можна для отримання пенсійних, соціальних виплат та виплат внутрішньо переміщеним особам. Ними можна оплачувати покупки по всій Україні, отримувати готівку в банкоматах та переказувати гроші по Україні.

«ПриватБанк» завершив міграцію у «хмару» і тепер повністю працює з Європи

  • «Простір» — українська банківська багатоемітентна платіжна система масових платежів, в якій розрахунки за товари та послуги, видача готівки та інші операції здійснюються за допомогою платіжних смарт-карт за технологією, розробленою Національним банком України.
  • Сьогодні учасниками системи є 56 установ, а загальна кількість емітованих платіжних карток «Простір» становить майже 600 тис. шт. Картки «Простір» приймаються до оплати в 98% усієї термінальної мережі в Україні. 95% усіх торговців електронної комерції приймають картки «Простір» для оплати товарів та послуг в мережі Інтернет.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: