Новини Технології 17.05.2023 о 10:38 comment views icon

Роботи-гуманоїди Tesla Optimus неспішно «прогулюються» по цехах з Cybertruck та надзвичайно точно відтворюють людські рухи

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Tesla опублікувала нове відео зі своїми людиноподібними роботами Optimus – вони більш впевнено ходять, розпізнають довкілля та взаємодіють з предметами.

Загалом роботи виглядають як цілком готовий до виробництва продукт – на противагу моделям представленим торік на презентації Tesla AI Day. Тоді одна деконструйована версія Optimus ледь рухалась уперед, а ще одна модель, яка стояла на підставці, просто помахала глядачам рукою.

На новому відео п’ять роботів Tesla більш впевнено, але дуже повільно проходяться по цехах, де виробляють Cybertruck, та взаємодіють з предметами, дублюючи рухи людини. Останній процес – демонстрація елементів навчання ШІ, де робот повторює дії чоловіка за допомогою спеціальних датчиків. Решта оновлень торкнулися системи виявлення та запам’ятовування навколишнього середовища – на демонстрації Optimus сканує простір, створюючи цифрову мапу місцевості.

Сам Ілон Маск знову заявив, що роботи «надзвичайно недооцінені». Попередньо озвучена вартість моделі – $20 000.

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украі‌нською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи‌ та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: