Новини Новини 22.12.2022 о 10:57 comment views icon

Штучний інтелект “рятує” людство від громадянської війни у тизері ЧОН_І — науково-фантастичного трилеру Netflix від режисера “Потягу до Пусана”

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин ITC.ua

Новий корейський науково-фантастичний фільм транслюватиметься на Netflix у січні, а режисером фільму виступив Йон Сан Хо, який працював над трилером “Потяг до Пусана”.

Поточні справи штучного інтелекту здебільшого пов’язані з мистецтвом і чатботами, але у майбутньому ситуація може змінитися. У першому тизері науково-фантастичного фільму ЧОН_І/JUNG_E показують процес створення робота зі штучним інтелектом у лабораторії Kronoid Lab і здається все йде непогано, поки той не відкриє очі: тут вже проносяться картини з боями, пострілами та загибеллю людей.

Це постапокаліптичне XXII століття, де одна з дослідниць лабораторії пробує клонувати мозок своєї матері — колишньої героїчної солдатки — з метою врятувати людство від громадянської війни. У дії ШІ докладно не показують, але можна передбачити, що все піде не за планом.

ЧОН_І/JUNG_E — проєкт Йона Сан Хо, відомого за фільмом про зомбі-апокаліпсис “Потяг до Пусана”, а також за серіалом Netflix “Поклик пекла”. До акторського складу увійшли Кім Хьон Джу та Рю Кьон Су. Також свою останню роль у трилері зіграла Кан Су Єн — акторка, що померла на початку цього року.

Фільм вийде на Netflix 20 січня 2023 року.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: