Новини Блокчейн 02.06.2022 о 18:45

Solana перенесла другий збій за місяць, що призвело до падіння її ціни

Вадим Карпусь

Автор новин

Solana, одна з найбільших криптовалют після біткоїну та ефіру, подешевшала більш ніж на 12%, оскільки її блокчейн зіткнувся з другим збоєм за останній місяць. Валідатори в мережі кілька годин не могли обробляти нові блоки. В результаті, програми, створені на блокчейні Solana, були відключені.

Обліковий запис Solana Status в Twitter повідомив про інцидент, який стався близько 20:00 за Київським часом. Для усунення збою довелося перезапустити валідатори, а загальний час простою становив близько 4,5 годин. Попередній збій тривалістю кілька годин стався 1 травня. Тоді також був потрібний перезапуск валідаторів.

В останні роки спостерігалося зростання популярності криптовалюти Solana в екосистемах NFT і DeFi, тому що вона дешевша і швидша у використанні в порівнянні з Ethereum. Блокчейн Solana обробляє 50 тис. транзакцій за секунду, а середня вартість транзакції становить $0,00025. Блокчейн Ethereum може обробляти лише близько 13 транзакцій за секунду, а комісія за транзакції значно вища. Інвестори, які були зосереджені на Ethereum, почали диверсифікувати вкладення в Solana та інші альтернативні блокчейни під час торішнього підйому вартості криптовалюти.

Джерело: cnbc


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: