Новини

Супутниковий інтернет Starlink протестували у літаках Delta, компанія обіцяє зробити антени компактнішими

Супутниковий інтернет Starlink протестували у літаках Delta, компанія обіцяє зробити антени компактнішими

Гендиректор авіакомпанії Delta Ед Бастіан заявив про тестування технології Starlink на пасажирських рейсах. У звіті випробування називаються «дослідними» та додаткових подробиць не надано.

У SpaceX додали, що авіаційна антена може стати революційною для підключення літаків до глобального високошвидкісного інтернет-сервісу.

«Зв’язок у літаках – це те, що, на нашу думку, дозріло для капітального ремонту».

Джонатан Хофеллер, віцепрезидент SpaceX

Наразі авіакомпанії працюють з провайдерами супутникового широкосмугового доступу Viasat та Intelsat. Але ці служби використовують супутники на далеких орбітах, а супутники Starlink обертаються ближче до Землі, що підвищить швидкість інтернету в польоті. Крім того, глобальна мережа супутників Starlink означає, що літаки можуть підключатись до інтернету без збоїв.

У липні минулого року SpaceX заявила про переговори з кількома авіакомпаніями та намагається допрацювати антени для встановлення на літаки. Регуляційні органи дозволили SpaceX протестувати сервіс на літаках, але компанії потрібне схвалення FAA для комерційного використання. У SpaceX зараз працюють над тим, щоб зробити термінали Starlink «меншими й легшими».

Курс
UI/UX Design вечірній
Опануйте професію UI/UX-дизайнера за 5 місяців, навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design вечірній

SpaceX має парк із 2000 супутників Starlink для підтримки своєї глобальної мережі. На сервіс підписано 250 тис. користувачів, до яких входять як споживачі, так і корпоративні клієнти. Передплатники Starlink платять $99 на місяць за стандартний сервіс та $500 на місяць за преміумрівень. Україна з початку повномасштабної війни отримала 5000 терміналів Starlink із безплатним тарифним планом.

Огляд терміналу Starlink – досвід використання супутникового інтернету від SpaceX в умовах українського мегаполісу


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: