Новини

Тепер можна пограти без синьої ізострічки: останнє оновлення ОС Steam Deck прибрало пронизливий свист вентилятора

Тепер можна пограти без синьої ізострічки: останнє оновлення ОС Steam Deck прибрало пронизливий свист вентилятора

Місяць тому власники портативної ігрової консолі Steam Deck від Valve виявили проблему з шумним вентилятором від виробника Delta. Користувачі скаржилися, що пристрій активно працював і свистів навіть під час простою системи. 27 квітня вийшла SteamOS 3.2 Beta, але суттєво знизити шум не вдалося. Тому врятувала ситуацію зі Steam Deck… синя ізострічка.

Власники портативних консолей почали клеїти по чотири смужки ізострічки всередині корпусу гаджета, одразу за вентилятором. І це значно відсікло шуми, хоча Valve попередила про ризики, пов’язані з перегріванням.

А 27 травня вийшло повноцінне оновлення SteamOS 3.2. І воно значно покращило ситуацію зі свистом вентилятора.

«Якщо вам більше подобалося, як вентилятор працював раніше, завжди можна відновити попередню (керовану BIOS) поведінку в меню «Система» → «Налаштування», — зазначили в Valve.

Крім того, після оновлення операційної системи Steam Deck дозволяє змінювати частоту оновлення прямо під час гри за допомогою кнопки меню.

Курс
UI/UX Design вечірній
Опануйте професію UI/UX-дизайнера за 5 місяців, навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design вечірній

«За замовчуванням використовується частота 60 Гц (яка може бути обмежена до 60, 30 і 15 кадрів за секунду), але тепер її можна знизити до 40 Гц (з обмеженнями кадрів 40, 20 і 10)», — сказано в повідомленні Valve.

Оновлення клієнта Steam також додало функцію Remote Play Together на Steam Deck, яка дозволяє віддалено грати разом з другом.

А ще SteamOS 3.2 тепер підтримує додаткові внутрішньоігрові параметри роздільної здатності екрана, швидке форматування карт microSD і містить покращення звуку — тепер максимальна гучність динаміків ще вища.

До речі, запчастини та інструкції для самостійного ремонту Steam Deck тепер доступні на iFixit.com.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: