Новини Пристрої 27.09.2023 о 17:36 comment views icon

The Information: Джоні Айв та Сем Альтман метикують над «ґаджетом зі штучним інтелектом». It’s revolution?

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg

Юрій Орос

Автор новин

Джоні Айв та Сем АльтманКолишній головний дизайнер Apple Джоні Айв і генеральний директор OpenAI Сем Альтман нібито вивчають можливості співпраці над створенням «апаратного пристрою», який використовуватиме алгоритми штучного інтелекту, повідомляє The Information.

Наразі нічого не відомо про те, що це буде за пристрій і для яких цілей він буде призначений. The Information стверджує, що Айв і Альтман, які є друзями, обговорювали, як може виглядати «нове апаратне забезпечення для епохи штучного інтелекту». Наразі незрозуміло, чи буде такий пристрій створено компанією OpenAI або стороннім виробником, і чи взагалі дует вирішить його  створювати, передає The Verge.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Альтман не вперше співпрацює з колишнім дизайнером Apple над новим обладнанням. Томас Мейєрхоффер — який був першим, кого Айв найняв в Apple і працював разом з ним над такими проєктами, як iMac — розробив сферичний пристрій Orb, що сканує сітківку ока, для криптовалютного проєкту Альтмана Worldcoin.

сферичний пристрій Orb

Альтман також є одним з найбільших інвесторів Humane, співзасновниками якої є колишні співробітники Apple, що займається розробкою пристроїв зі штучним інтелектом, покликаних замінити смартфони. Humane співпрацює з OpenAI, щоб інтегрувати технологію компанії в пристрій.

Повідомляється, що генеральний директор SoftBank Масайоші Сон також фігурує в обговоренні Альтмана та Айва. Колись найбагатша людина світу, Сон інвестував понад 140 мільярдів доларів у стартапи, пов’язані зі штучним інтелектом, за останні кілька років і раніше заявляв, що зробить SoftBank «інвестиційною компанією для революції в галузі штучного інтелекту». Наразі не зрозуміло, чи залишиться він причетним до планів Айва та Альтмана.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: