Новини

TikTok підвищує віковий ценз для виходу в ефір і вводить трансляції тільки для дорослих – також покращено засоби безпеки та інструменти створення контенту

TikTok підвищує віковий ценз для виходу в ефір і вводить трансляції тільки для дорослих – також покращено засоби безпеки та інструменти створення контенту

TikTok оголосив про безліч змін у реалізації прямих трансляцій, включаючи нові методи обмеження віку та деякі інструменти для авторів. Зараз будь-яка людина старше 16 років, яка має не менше 1000 передплатників, може почати пряму трансляцію в TikTok, а люди старше 18 років можуть відправляти та отримувати поради – це один зі способів заробітку авторів на платформі. Починаючи з 23 листопада, лише користувачі старше 18 років зможуть проводити прямі трансляції. Також автори трансляцій зможуть орієнтувати їх виключно на дорослу аудиторію.

У компанії заявили, що протидіятимуть заробітку на фейковому контенті – як це відбувалося з несправжніми трансляціями з України на початку російського вторгнення. Також, за заявою TikTok, будуть зроблені кроки щодо запобігання обходу системи чайових та шахрайств із заробітком на порадах.

Анонсовано нові інструменти для авторів. Творці контенту зможуть запускати до п’яти гостей, використовуючи різні варіанти макета. TikTok також повідомляє, що оновлює функцію фільтрації ключових слів для прямих трансляцій, щоб надсилати хостам нагадування про додавання заблокованих ключових слів та пропонувати інші слова, які вони можуть захотіти відфільтрувати.

Марк Цукерберг каже, що “проґавив тенденцію у соцмережах”, яка зробила TikTok успішним

Курс
EMPLOYER BRANDING
Вибудовуйте якісний і привабливий бренд роботодавця всього за один місяць.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
EMPLOYER-BRANDING

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: