Новини

Twitter також почав помічати публікації державних ЗМІ білорусі

Twitter також почав помічати публікації державних ЗМІ білорусі

Сервіс мікроблогів Twitter почав додавати ярлики до облікових записів та твітів, у яких містяться посилання на білоруські державні ЗМІ. Це стало результатом їхньої ролі у війні в Україні.

Наприкінці лютого Twitter почав відповідним чином маркувати публікації російських державних ЗМІ, щоб суттєво скоротити їх охоплення та розповсюдження. І тепер сервіс ухвалив рішення аналогічним чином маркувати твіти ЗМІ з білорусі після того, як стала відома причетність країни до вторгнення в Україну.

Зазначається, що після маркування публікацій російських державних ЗМІ кількість їх переглядів скоротилася приблизно на 30%. Таким чином компанія досягла успіху у своїй меті з обмеження охоплення цих ЗМІ. Як і у випадку з російськими державними ЗМІ, Twitter також зменшить видимість помічених твітів із контентом білоруських державних ЗМІ. Крім того, користувачі будуть бачити підказку щоразу, коли вони спробують поділитися поміченими твітами.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: