Новини Софт 24.03.2023 о 15:25

Twitter «відбере» старі сині галочки з 1 квітня — їх залишать тільки для користувачів, які придбали передплату Blue

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

З наступного місяця Twitter почне згортати свою попередню програму верифікації та «відбере» застарілі сині галочки — щоб зберегти цю «відзнаку» соцмережа пропонує оформили передплату Twitter Blue.

Курс DATA SCIENTIST
Комплексний курс про магію даних. Вжух, і ти досвідчений фахівець
Дізнатись про курс

Оголошення не надто неочікуване — Ілон Маск неодноразово обіцяв прибрати застарілі позначки верифікації «найближчими місяцями». За його словами, галочки видавали «абсурдним та корумпованим» способом (хоча по суті, вони дійсно були корисними — хоча б для того, щоб пересвідчитись чи дійсно сторінка належить публічній особі).

Скоріш за все дата (1 квітня) обрана Маском невипадково, оскільки він відомий поціновувач мемів та тролінгу (навіть придбання Twitter не обійшлось без жартів мільярдера). Але через неї важко зрозуміти — чи будуть ці зміни реальними або це просто черговий розіграш генерального директора компанії, опублікований зі сторінки Twitter Verified.

Крім того, Маск вже прославився кількома недотриманими обіцянками — це і програма розподілу доходів, яку він обіцяв запустити у лютому; і відкриття вихідного коду у березні, який «використовується для рекомендацій твітів». Однак він дотримав обіцянку навчити електронну пошту Twitter відповідати на запити журналістів одним емодзі. Таким — 💩.

Курс
ФІНАНСОВИЙ ДИРЕКТОР
Навчайтесь стратегіям фінансового управління для успішного розвитку вашого бізнесу.
Отримати інформацію про курс
pic

Twitter «відбере» старі сині галочки з 1 квітня — їх залишать тільки для користувачів, які придбали передплату Blue

Обіцянка «відібрати» застарілі галочки з’явилась якраз під час розгортання передплати Twitter Blue у багатьох країнах світу (зокрема й в Україні, де вона коштуватиме 406₴/місяць та 4245₴/рік). За ці гроші користувачам обіцяють вищий рейтинг у відповідях та пошуку, удвічі менше реклами в стрічці, публікацію довших відео і завантаження роликів у форматі 1080p, а також редагування твітів, створення великих публікацій довжиною до 4000 символів, NFT-фото профілю, додавання тек до закладок тощо.

Для брендів чи державних організацій запроваджені золоті та сірі позначки відповідно, які обійдуться ще дорожче. 

Twitter стягуватиме $1000 на місяць за “золоту галочку” і ще по $50 за кожний додатковий акаунт компанії

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: