Новини

Віталік Бутерін: Ethereum перейде на механізм Proof of Stake у серпні, але у разі виникнення ризиків можливе відстрочення до жовтня

Віталік Бутерін: Ethereum перейде на механізм Proof of Stake у серпні, але у разі виникнення ризиків можливе відстрочення до жовтня

Найочікуваніша подія на ринку криптовалюти цього року – оновлення мережі Ethereum (ETH). За прогнозами багатьох аналітиків, така зміна може дати імпульс активам, що виведе їх із ведмежого ринку (постійне зниження вартості активу). Наступне велике оновлення мережі відбудеться у серпні, як запевняє головний розробник Престон Ван Луна.

Співзасновник проєкту Ethereum Віталік Бутерін підтвердив слова розробника, додавши, що злиття (POW з POS), швидше за все, відбудеться наприкінці літа, але якщо виникнуть якісь потенційні ризики, можливі також вересень чи жовтень.

Це злиття є важливою віхою переходу механізму консенсусу мережі Ethereum від Proof-of-Work до Proof-of-Stake, що стане важливим кроком, оскільки знизить енергоспоживання Ethereum більш ніж на 99%.

Курс
ПОБУДОВА БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Навчіться впроваджувати бізнес-процеси відповідно до нових цілей компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
build

Але розробники попереджають і про так звану «бомбу складності» – механізм, що підвищує рівень складності в алгоритмі майнінгу з доказом роботи. У міру ускладнення обчислень у результаті збільшується час блоку у порівнянні зі стандартним та знижується винагорода майнерів.

Раніше передбачалося, що злиття відбудеться у червні, але потім терміни підкоригували.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: