Новини Кіно 17.10.2023 о 08:30 comment views icon

Warner Bros. Discovery навесні запустить стримінговий сервіс Max у 22 країнах Європи

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Партнер розділу?

Перший етап розгортання включатиме скандинавський та піренейський регіони, Центральну та Східну Європу, а також Нідерланди.

Пізніше у 2024 році стримінговий сервіс запрацює у Франції та Бельгії. Ринки Великої Британії, Німеччини та Італії у переліку відсутні — там в HBO поки є вигідні угоди з європейським медійним гігантом Sky.

Європейська пропозиція Max включатиме трансляцію спортивного контенту у прямому ефірі через канал WBD Eurosport, включно з тенісними турнірами Великого шлему, велоперегонами Тур де Франс та Олімпійськими іграми 2024 року в Парижі. Max також запропонує прямі трансляції кількох місцевих розважальних мереж Warner Bros. Discovery у деяких країнах.

Оновлений Max, який об’єднав у собі контент HBO та Discovery+, був запущений у США в травні, розгортання в Латинській Америці заплановано на перший квартал 2024 року.

Після запуску в Європі Warner Bros. Discovery налаштована запустити сервіс й на деяких ключових територіях Азійсько-Тихоокеанського регіону.

Джерело: THR

Партнер розділу?
Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: