Новини Софт 28.10.2022 о 12:37 comment views icon

YouTube розділить короткі та звичайні відео – з’являться окремі фільтри всередині вкладки «Відео» на сторінці каналу

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

YouTube створить вкладки для звичайних, коротких та потокових роликів усередині розділу «Відео» на каналах. Зміна торкнеться програм та вебінтерфейсу сервісу. У своєму повідомленні компанія пояснює зміну відгуками користувачів. У YouTube вважають, що нововведення полегшить глядачам пошук контенту, котрий їх більш цікавить.

Наразі на каналах є єдина вкладка «Відео», на якій зібрані усі відео незалежно від формату. Наявні фільтри для контенту зникають, коли відвідувач залишає сторінку каналу.

YouTube

Цей підхід може трохи ускладнити завдання користувачам, які хочуть дивитися все, що випускає канал у єдиному місці. Для інших зручність є очевидною – багато творців контенту створюють короткі кліпи зі своїх звичайних роликів та завантажують їх у вигляді shorts. Певні незручності завдає щоразове налаштування сторінки. Це працює й у зворотний бік – користувач може вибрати усі короткометражки для перегляду.

Для Youtube та авторів контенту це хороша новина – компанія нещодавно оголосила, що з наступного року творці у її партнерській програмі отримуватимуть частину доходу від реклами, яка відтворюється перед короткими відео. Це може дати платформі перевагу перед TikTok, який зараз платить творцям через спеціальний фонд та дозволяє їм заробляти на чайових.

Зміни, що надають кожному типу контенту окрему вкладку, почали впроваджувати у четвер – їх зроблять доступними для більшості користувачів у найближчі тижні. В Україні YouTube зараз все ще виглядає як раніше.

Онлайн-курс Frontend-разробник.
Курс на якому ти напишеш свій чистий код на JavaScript, попрацюєш із різними видами верстки, а також адаптаціями проектів під будь-які екрани. .
Зарееструватися

Новий дизайн YouTube — яскравіші кольори, адаптований фоновий режим і зручніший пошук під час перемотування

Джерело: 9to5google

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: