Блоги Блоги 21.05.2021 в 11:37 comment

На Netflix вийшов зомбі-бойовик «Армія мерців» Зака Снайдера — з повноцінною українською озвучкою

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Володимир Скрипін

Ексзаступник головного редактора

21 травня на Netflix вийшов зомбі-бойовик «Армія мерців» відомого американського режисера Зака Снайдера, який одразу доступний з повноцінною українською озвучкою та субтитрами. Картина розповідає про групу відчайдушних найманців, які наважуються здійснити пограбування банку у Лас-Вегасі під час зомбі-апокаліпсису.

В «Армії мерців» Снайдер виступив не лише режисером, а ще й продюсером, оператором і співавтором сценарію разом з Шеєм Гаттеном та Джобі Гарольдом. Головну роль у фільмі зіграв Дейв Батіста, найбільш відомий роллю Дракса Руйнівника у «Вартових Галактики». Кошторис «Армії мерців» склав приблизно 70 мільйонів доларів. Рейтинг картини на Rotten Tomatoes серед критиків становить 73%, а за версією глядачів — 79%; на Metacritic у фільму — 57 зі 100 (7,2 за версією глядачів).

Це вже не перший художній фільм, який виходить в онлайн-кінотеатрі з повноцінною українською озвучкою та субтитрами в перший же день релізу — таким був «Outside the Wire», фантастичний бойовик про роботів і андроїдів з Ентоні Макі, який вийшов на початку року. З того часу в Netflix з’явилось ще трішки свіжого контенту з повноцінною українською озвучкою та субтитрами. Список доступного контенту з українським дубляжем та субтитрами можна знайти за відповідними тегами в сервісі (1 та 2).

Курс Розмовної англійської від Englishdom.
Після цього курсу ви зможете спілкуватись з іноземцями і цікаво розкажете про себе.
Приєднатися

По «Армії мерців» також планують випустити анімаційний серіал «Армія мерців: Втрачений Вегас» та фільм-приквел, знімання якого завершилися в грудні 2020 року.

Netflix в Україні

Міжнародна версія Netflix працює в Україні з 2016 року, проте з безліччю обмежень, включаючи неповну бібліотеку контенту від сторонніх виробників в порівнянні з США, оплату в євро та англомовний інтерфейс (наприкінці 2020 року додали російськомовний інтерфейс).

Наразі Netflix готується до запуску україномовної версії сервісу — наприкінці минулого року ми дізнались про включення студій «Так Треба Продакшн» та Postmodern Postproduction до партнерської програми Netflix Post Partner Program зі статусом Gold (найвищий партнерський статус).

Запуск української версії Netflix може відбутись вже цього року. Повноцінна локалізація з конвертацію оплати за підписку у національну валюту та збільшення частки україномовного контенту цілком можуть забезпечити сервісу стрімкий ріст популярності в Україні. Окрім того, дуже часто Netflix не обмежується однією локалізацією, а також закуповує для своєї бібліотеки вітчизняне кіно. Будемо сподіватися, що цей підхід сервіс використає і для ринку України.

  • Загальна кількість користувачів онлайн-кінотеатру Netflix за підсумками першого кварталу 2021 року досягла 207 мільйонів.
Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: