Новости Новости 21.05.2021 в 16:56

Дія.Підпис за три дні отримали 32 тисяч українців

https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Про перші результати розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час ефіру Громадського Радіо.

Курс Executive Leadership англійською
Лідерство – це щоденна практика та особливий спосіб мислення
Записатися на курс

Дія.Підпис (стара назва Дія ID) — цифровий підпис, який в разі потреби можна отримати прямо у смартфоні через додаток Дія. Це одна з 13 нових послуг, які Мінцифра презентувала 17 травня під час Diia Summit 2.0. За 3 доби із моменту запуску Дія.Підпис послугу отримали 32 тисяч українців. Найчастіше її замовляли в електронному кабінеті Державної податкової служби та на порталі Дія.

Також у Мінцифрі повідомили, що з моменту запуску оновлень у Дії уже понад  700 українців відкрили ФОП за кілька секунд, а 2,5 тисячі українців подали заявки на порталі Дія на намір отримання пільгового кредиту для ВПО.

Дія.Підпис інтегрується з порталом Дія, тому підпис можна використовувати для отримання послуг з порталу не лише з комп’ютера, а й також зі смартфона. Саме через Дія.Підпис працюють податкові послуги в застосунку Дія (підпис використовується при поданні декларацій). Поступово технологію обіцють інтегрувати з кабінетом водія та кабінетом на Порталі пенсійного фонду, банками та страховими компаніями та мобільними операторами.

Як створити Дія.Підпис? 

Потрібно зайти в розділ “Меню” в застосунку, пройти перевірку за допомогою PhotoID у Дії. Програма порівнює фото обличчя з фотографією з Демографічного реєстру та після успішної ідентифікації генерує електронний підпис. Послуга є повністю безплатною, а Мінцифра гарантує найвищий рівень безпеки (Дія.Підпис зберігається в захищеному середовищі) та називає свій Дія.Підпис  «найзахищенішим».

Мінцифра запустила понад 10 нових послуг у Дії — «найзахищеніший» Дія.Підпис, автоматична реєстрація ФОП, заміна водійського посвідчення, реєстрація місця проживання та ін. [Головні анонси Diia Summit 2.0]


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: