Новости

Google намалював святковий дудл з нагоди 25-ї річниці незалежності України

Google намалював святковий дудл з нагоди 25-ї річниці незалежності України

Ось вже двадцять п’ятий рік поспіль 24 серпня всі українці в єдиному пориві відзначають національне свято – День незалежності України. З нагоди цієї знаменної події компанія Google традиційно намалювала черговий святковий дудл для головної сторінки своєї пошукової системи. Зображення витримано в синьо-жовтих кольорах. Нижню частину займають жовті соняшники, верхню – блакитне небо.

Як завжди в таких випадках, при наведенні курсора на зображення з’являється напис, який говорить про подію, якій, власне, і присвячений малюнок. По натисканню можна перейти до результатів пошуку по фразі «День незалежності України», подивитись як проходить святкування по різних містах і ознайомитись з останніми подіями, пов’язаними зі святкуванням.

Редакція ITC.ua не змогла залишитись осторонь цієї надзвичайно важливої для всієї країни дати, від щирого серця вітає вас, наші любі читачі та партнери, з 25-річницею незалежності України і пропонує пригадати слова із вірша видатного українського письменника Володимира Сосюри:

Любіть Україну у сні й наяву,

Вишневу свою Україну,

Красу її вічно живу і нову,

І мову її солов’їну.

Слава Україні!

P.S. Ну і, звісно, за традицією: Слава Україні!


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: