Новости Новости 17.08.2021 в 18:01 comment

Мінцифра розширює бета-тестування COVID-сертифікатів у Дії на Android

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Міністерство цифрової трансформації України повідомило про розширення програми тестування COVID-сертифікатів у Дії на Android.

Бета-тестування «ковідних сертифікатів» в Дії, які призначені для спрощення закордонних подорожей, запустили 1 липня, але до цього часу воно проводилось лише на iOS. Відсьогодні взяти участь у тестуванні COVID-сертифікатів у Дії можна й на Android. Затримку у Мінцифрі пояснили посиленням вимог до COVID-сертифікатів від компанії Google та необхідністю проходити додаткові перевірки. Лише зараз Google схвалив нову версію Дії з COVID-сертифікатами

Головна умова лишається тією ж — потрібно бути повністю щепленим від COVID-19 (отримати обидві дози вакцини) на території України. Щоб взяти участь у бета-тесті, потрібно відправити заявку на сайті. От тільки наразі вільних місць на тестування немає. На сьогодні всього на тестування записалось 34650 людей, а Мінцифра радить стежити за оновленнями на сторінках соцмереж Дії, щоб не пропустити наступний набір.

Мінцифра розширює бета-тестування COVID-сертифікатів у Дії на AndroidДата офіційного запуску COVID-сертифікатів у Дії поки не повідомляється.

Минулого тижня розпочався останній технічний етап — під’єднання України до продуктової інфраструктури COVID-сертифікатів ЄС з метою забезпечення взаємовизнання документів. Паралельно уряд працює над політичною частиною взаємовизнання, а саме прийняття Єврокомісією так званого “equivalency decision”, тобто визнання українських COVID-сертифікатів такими, що можуть бути використані під час подорожей.

COVID-сертифікати працюватимуть, як й інші документи в Дії. Перевірити дійсність сертифіката можна буде за QR-кодом, що звільняє від необхідності додатково впроваджувати спеціальне обладнання для перевірки. Також пізніше сертифікат можна буде згенерувати після негативного результату ПЛР-тестів та перенесення COVID-19. Розробкою та технічною реалізацією «ковідних сертифікатів» в «Дії» спільно займаються команди Мінцифри, МОЗ, НСЗУ, МЗС, ДПСУ.

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: