Дописи 10.12.2023 о 14:47 comment views icon

Рецензія на фільм «Пограбування по-українськи»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG20231201125331-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG20231201125331-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG20231201125331-150x150.jpg

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Пограбування по-українськи – це українська комедія 2023 року режисерки Аліна Бухтіярова. У головних ролях Остап Халавко, Даша Астаф’єва, Влад Яма, Володимир Горянський та Андрій Бурим.

Фільм розповідає історію Алекса, звичайного тренера з плавання, який закохується в зірку шоу-бізнесу(Даша Астаф’єва). Алекс вирішує пограбувати банк, щоб вразити її своїми грошима. Однак пограбування йде не за планом, і Алекс опиняється в центрі непередбачуваних пригод.

Пограбування по-українськи – це легкий і розважальний фільм, який не претендує на серйозну аналітику. Однак він має свої переваги.
По-перше, фільм добре знятий. Режисерка Аліна Бухтіярова вдало поєднує комедію з екшеном. Фільм має динамічний сюжет і багато смішних моментів. Наприклад, сцена, в якій Алекс готується до пограбування, дуже смішна. Він виглядає абсолютним профаном і це викликає у глядача посмішку.
По-друге, у фільмі хороші актори. Остап Халавко вдало грає Алекса, звичайного хлопця, який потрапив у незвичайну ситуацію. Він виглядає природним і органічним у цій ролі. Даша Астаф’єва також хороша у ролі зірки шоу-бізнесу. Вона вдало передає образ самовпевненої і успішної жінки.
По-третє, фільм має актуальну тему.
Фільм показує, що пограбування – це не шлях до щастя. Алекс, який вирішив пограбувати банк заради грошей, щоб вразити ту саму дівчину яка висить у нього в кімнаті на постері, врешті-решт дізнається, що справжнє щастя не купується за гроші і воно може бути ближче чим він думав.
Пограбування по-українськи – це хороший фільм для любителів легкої комедії. Він не запропонує вам глибоких роздумів, але ви точно вийдете з кінотеатрів з посмішкою і емоцією.

Оцінка: 8/10

Додаткові думки:
Фільм добре відображає українську дійсність.
Фільм має позитивне закінчення. Алекс знаходить справжнє кохання і вони з новою дівчиною розуміють, що гроші не є головною цінністю в житті. Це дає надію на те, що навіть у важких обставинах можна знайти щастя.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Новорічні космознижки до -50% від Click.ua на широкий асортимент техніки - від стильних гаджетів до потужних геймерських комп'ютерів! 🎮📱
Забезпечте собі та близьким подарунки за вигідними цінами.
Акція триває з 2.12.2023 по 4.01.2024.

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: