Новини WTF 18.10.2022 о 19:28 comment views icon

Бернар Арно — друга найбагатша людина світу — продав свій приватний літак, щоб “сховатися” від користувачів Twitter

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин ITC.ua

Мільярдери давно полюбили використовувати приватні літаки для коротких перельотів — проте, що робити людині зі статком у 133 мільярди доларів, коли за її розкішним авіатранспортом спостерігають користувачі Twitter, та ще й називають його подорожі руйнівними для довкілля? Ну, звичайно, продати літак.

Бернар Арно – генеральний директор люксового бренду LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) і друга найбагатша людиною у світі зі статком, який ставить його вище за Джеффа Безоса і нижче Ілона Маска в індексі мільярдерів Bloomberg. Як і інші члени клубу багатих і знаменитих, Арно віддає перевагу комфорту і самоті в приватному літаку. І також потрапив у “сферу спостереження” облікових записів Twitter, які відстежують літаки за допомогою загальнодоступної інформації та сигналів транспондерів.

Один із таких облікових записів під назвою Laviodebernard, нещодавно показав, що приватний літак Арно не був зареєстрований у Франції з 1 вересня 2022 року.

У подкасті, що належить LVMH, мільярдер зізнався, що група продала його.

Курс Business English для проджект-менеджерів.
Розбираємо та прокачуємо той словниковий запас, який ви зможете використати в роботі. Вільно вести проєкти англійською допоможуть автентичні статті, відео, кейси з PM-сфери.
Реєстрація на курс

“В результаті тепер ніхто не може бачити, куди я лечу, тому що я орендую приватні літаки для польотів”, – пояснив він.

Син Бернара, Антуан Арно, який також є членом ради директорів LVMH і директором зі зв’язків із громадськістю Louis Vuitton, сказав, що конкуренти можуть отримати перевагу, знаючи, де знаходиться літак компанії. Він підтвердив, що авіатранспорт було продано влітку.

Інший обліковий запис у Twitter I Fly Bernard зазначив, що приватні літаки, якими користуються мільйонери (і, ймовірно, мільярдери), що прибувають до Франції та з неї, викинули 203 тонни CO2 за 48 годин польоту лише у вересні.

Одним із найвідоміших користувачів Twitter, які відстежують приватні літаки, є Джек Суїні. Він має облікові записи, які відстежують Марка К’юбана, Білла Гейтса, Марка Цукерберга та інших. Він також стежить за яхтами та приватними літаками російських олігархів і відстежує польоти літаків, зареєстрованих на ім’я володимира путіна та російських високопосадовців.

Ілон Маск, як відомо, запропонував Суїні 5 000 доларів, щоб закрити обліковий запис, який відстежує його літак, оскільки босу Tesla “не подобалася ідея бути застреленим психом”. Суїні сказав, що прибере його за 50 000 доларів, але найбагатша людина у світі так і не відповіла йому після обіцянки розглянути пропозицію.

Джерело: Techspot

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: