Новини Новини 15.11.2022 о 11:46 comment views icon

Безкоштовну демо гру Unreal Engine 5 Superman успішно продавали в Steam протягом двох тижнів – гру видалено за заявою розробника

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Незалежний розробник заявив, що один із релізів Steam є точною копією демоверсії, яку він безплатно випустив раніше цього року. Продавці відповіли власними претензіями та попередженням про порушення авторських прав у відео розробника на YouTube, що демонструє демоверсію.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

У квітні розробник Тайсон «TJ ATOMICA» Батлер-Бошма випустив демоверсію Unreal Engine 5 Superman на itch.io, в якій гравці використовують юридично незалежного персонажа, схожого на Супермена, для польоту через стандартну міську забудову. Використовуючи відкриті ресурси Epic, у тому числі місто з демоверсії Matrix Awakens, Бошма випустила проєкт як proof-of-concept гри про супергероїв наступного покоління.

Ідентична гра від Hero Game Studios під назвою Heroes City Superman Edition з’явилася в Steam на початку листопада, спочатку за $35, а потім за $11. Сторінка гри в Steam обіцяла довгий список майбутніх амбітних функцій, таких як мультиплеєр, транспортні засоби, настроювання персонажів та можливість подорожувати різними планетами.

Купивши гру та погравши в неї, Бошма оголосив реліз шахрайською спробою продати його демоверсію. Хоча теоретично кожен може використовувати ті ж ресурси Unreal Engine для створення аналогічного проєкту, він переконався, що повідомлення гри та фізика плаща ідентичні його розробці.

Студія Hero Game заявила, що Бошма – колишній член їхньої команди, який висунув звинувачення на їхню адресу гри через гроші. Вони також подали позов про порушення авторських прав щодо відеороликів Бошма на YouTube із демоверсією, випущеною ще у квітні. При цьому обліковий запис Heroes City у Твіттері з’явився тільки у вересні.

Heroes City зникла зі Steam, ймовірно, через заяву Бошма. Однак той факт, що “гра” пройшла через процес сертифікації Valve та з’явився у Steam на два тижні насторожує.

Цей випадок показує, що будь-яка робота, що доступна безкоштовно без DRM, може бути скопійованою та проданою у великому магазині без згоди початкового розробника. Деякі дрібні розробники можуть не мати ресурсів для боротьби з таким шахрайством.

Курс Англійської.
Онлайн-навчання англійської за методикою Кембриджу - вибір понад мільярда людей.
Вивчити курс

Ентузіаст переніс Людину-павука в технодемо The Matrix Awakens на Unreal Engine 5 — результат виглядає пристойно

 

Джерело: TechSpot

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: